Hafta içi 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye en taze şekilde sıcak hava şartlarına karşı korumalı olarak gönderilmektedir. Gönderim ve Teslimat için Tıklayınız.
facebook instagram

Glutensiz Ürünler

Glüten, buğday içerisinde yer alan ve un öz değerlerini en fazla içeren protein grubudur. Unun içerisinde Yaş glüten değeri 28-32 arası ideal olup eksikliği durumunda iyi buğday ile karıştırılarak veya kuru glüten ilavesi ile istenen değerlere ulaşılabilir. Kuru glüten, buğday nişastası üreticilerinin yakın geçmişe kadar teknoloji yetersizliğinden dolayı elde edilmesi zor olan ancak bugün Un sanayi, dayanıklı unlu mamuller, ve balık yemi başta olmak üzere yem sanayinde kullanılan bir sanayi ham maddesi haline gelmiştir.

Kullanımının sınırlı veya kontrollü olması gerekliliği Çölyak hastalığının bu protein grubuna karşı hassasiyetinden kaynaklanmaktadır. Batı ülkelerinde hazır gıdalarda, içindekiler listesinde belirtilmesi gereken belli bir oranın üzerinde risk taşıyan alerjenlerin başındadır.
14,25 TL Kdv Dahil
9,49 TL Kdv Dahil
9,50 TL Kdv Dahil
9,49 TL Kdv Dahil
13,50 TL Kdv Dahil
4,00 TL Kdv Dahil
4,90 TL Kdv Dahil
5,90 TL Kdv Dahil
4,00 TL Kdv Dahil
İncele

100g : 2,00 TL

39,80 TL Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
9,90 TL Kdv Dahil
19,89 TL Kdv Dahil
üye ol
En Beğenilen Tatlı Markasıyız    
Detaylar İçin Tıklayınız
30 TL Üzeri Alışverişlerde
100gr İrmik Helvası Hediye
Kapıda Ödeme, Havale veya Kredi Kartı ile Ödeme 

Sevdiklerinize Tatlı Hediyeler