Hafta içi 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye en taze şekilde sıcak hava şartlarına karşı korumalı olarak gönderilmektedir. Gönderim ve Teslimat için Tıklayınız.
facebook instagram

Haberler

Eklenen Tarih: 24/09/2014 En çok beğenilen ve tercih edilen marka: Hacı Şerif

Denizli’de dört kuşaktır tatlıcılıkta ön planda olan Hacı Şerif’in “En çok beğenilen ve tercih edilen marka” olduğu ortaya çıktı.
 

76 yıldır incir, domates, kabak, kestane, mantar, hurma gibi 200 çeşit üründen tatlı üreten Hacı Şerif’in, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneğinin (TTKD) yaptığı, markaya ilgi araştırmasında “En çok beğenilen ve tercih edilen marka” olduğu belirlendi.


TTKD: “EN ÇOK BEĞENİLEN VE TERCİH EDİLEN MARKA; HACI ŞERİF”

Tüm tüketicileri koruma derneğinden (TTKD) yapılan açıklamada, “Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, üye tüketiciler arasında şekerleme sektöründe markaya ilgi derecesini araştırdı ve kalite açısından beğeni derecesini ölçtürdü. Son bir yıl içerisinde En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birinin Hacı Şerif olduğu ortaya çıktı. Bu markanın sahibine tüketicilere gösterdiği saygı için Tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz logosu verilmesi kararlaştırılmıştır.” denildi.Konuyla ilgili Milliyet.com.tr'nin Haberi için tıklayınız.


Yorumlar...

Kaçıncı siparişim oldu bilmiyorum ama çok güzel ❤️❤️
Gerçekten ürünleriniz süper irmik helvaniza bayildim.tekrar sipariş verdim.kargo gonderiminizde fewkalede Teşekkürler haciserif
Ben aldım mısafırlerime ikram ettım çok begendıler kalıtenızden dolayı teşekkür ederiz.
Yorum Yaz