Hafta içi 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye en taze şekilde sıcak hava şartlarına karşı korumalı olarak gönderilmektedir. Gönderim ve Teslimat için Tıklayınız.
facebook instagram

Haberler

Eklenen Tarih: 20/04/2013 Hacı Şerif Ankara'da Denizli'm Günlerindeydi

**BAKAN VEYSEL EROĞLU’DAN, 
“DONDURMALI HELVA” REKLAMI
 
Ankara’da düzenlenen “Denizlim Günleri'ne” ilgi ve alaka büyüktü. Açılış töreni çok sayıda üst düzey devlet erkanı tarafından gerçekleştirilirken, Denizlim Günleri'nin ilk gün konuğu Bakan Veysel Eroğlu oldu. Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun en çok zaman geçirdiği stand ise Hacı Şerif Tatlı ve Şekerlemeleri bölümü idi. 
 
Hacı Şerif firması sahibi Necip Helvacı'nın kahkahalarıyla renklenen standın kahramanı ise Dondurmalı İrmik Helvası’ydı. Necip Helvacı Bakan Eroğlu’nu Denizli Protokolü ile birlikte standında ağırladı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Helvacı’nın ikramlarını tek tek denerken, Hacı Şerif’in buluşu ünlü “Dondurmalı İrmik Helvası’nı” çok sevdiği tatlı oldu. Bakan Eroğlu bu tatlının gönüllü “reklam yıldızlığını” da yaptı.  Veysel Eroğlu, “Denizli’nin bu ürünü, dondurmalı irmik helvasını mutlaka deneyin, müthiş bir tat” dedi. Ve objektiflere elinde “dondurmalı irmik helvası” ile poz verdi. Eroğlu çok hoşuna giden Hacı Şerif şekerleme ve tatlılarını gazetecilere de dağıttı. Denizli Protokolü üyeleri Vali Abdülkadir Demir, Başkan Osman Zolan ve İl Başkanı Avni Örki de Bakan Veysel Eroğlu’na eşlik etti. 
 
VALİ DEMİR; “HACI ŞERİF TEK 
BAŞINA TANITIM ORDUSU”
 
Denizli'nin geleneksel damak lezzeti Hacı Şerif “Denizlim Günleri'nin” en fazla konuk ağırlayan ve uğrak yeri olan stantlarından biriydi. Necip Helvacı, davetlilerle tek tek ilgilenip bir ara dondurmalı irmik helvası ikramı da yaptı. Ziyaretçilerin en fazla uğradığı yer de yine Hacı Şerif Standı idi. Vali Abdülkadir Demir Necip Helvacı’ya, “Necip bey sen tek başına en iyi tanıtımı yaptın. Tebrikler, teşekkürler” dedi. Bu arada Karahayıt Colossae Termal Otel Sahibi İşadamı Abdurrahman Karamanlıoğlu da Hacı Şerif firması sahibi Necip Helvacı’yı kutlayanlar arasındaydı. 
 
BAKAN VE POLİTİKACI İLGİSİ
 
Denizlim Günleri'nin ilk gün konuğu Bakan Veysel Eroğlu oldu ancak, ikinci gün ve sonrasında da bakanların ilgisi yoğundu. Önce kabinenin eski üyesi Faruk Özak, ardından Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Denizlim Günleri'nin konuğu oldu. Atalay, "Şu ana kadar gördüğüm en güzel hemşeri etkinliği" diyerek organizasyonu övdü.  
Kaynak: Denizli Haber
 
 
DEVLET BAKANI VE BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN BEŞİR ATALAY ANKARA DENİZLİ'M GÜNLERİNDE
HACI ŞERİF'İ ZİYARET ETTİ

Sn. FARK ÖZAK VE DENİZLİ MİLLETVEKİLLERİMİZ DENİZLİM GÜNLERİNDE STANDIMIZI ZİYARET ETTİLER

 

 

 


  • google-share