Hafta içi 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye en taze şekilde sıcak hava şartlarına karşı korumalı olarak gönderilmektedir. Gönderim ve Teslimat için Tıklayınız.
facebook instagram

Haberler

Eklenen Tarih: 02/12/2013 İçişleri Bakanımızdan Hacı Şerif'e Ödül

Denizli’nin Çal ve Serinhisar ilçeleri’nde bir dizi açılışlar gerçekleştirmek üzere Denizli’ye gelen İçişleri Bakanı Muammer Güler, Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne araç bağışında bulunan işadamları ve STK temsilcileri ile Anemon Otel’de bir araya Geldi.

Düzenlenen yemek programında Denizli Emniyet Müdürlüğüne 83 araç bağışında bulunan hayırseverlere plaket takdim etti. Necip HELVACI, Hacı şerif olarak Denizli Emniyet Müdürlüğü güvenlik hizmetlerine verdiği desteklerden dolayı ödüllendirildi.

Helvacı, ödülünü İçişleri Bakanı Muammer Güler’den aldı. Emniyet Müdürlüğü'ne yaptıkları katkılardan dolayı hayırsever işadamlarına teşekkür eden Bakan Güler, "Devlet-millet kaynaşmasının en somut örneklerinden birini Denizli'de yaşadık. Bizim en büyük zenginliğimiz, halka hizmet, hakka hizmettir anlayışıdır" dedi.

Yorumlar...

denizliye gelen herkesin uğraması gereken nadide yerlerdendir.
20 yıl önce yediği çikolataların tadı hala damağında mı kalır insanın! hele de dondurmalı irmik helvası...
kalitesi için teşekkür etmeli bu insanlara.inşallah böyle devam ederler hep.
denizlimizin ender esnaflarından kendilerii kutlarım başarıların devamını dilerim sevgi ve saygılarımla.
Yorum Yaz